Atribuită
Cumpărare directă
Serv de management de proiect aferent pr “Școala de Arte și Meserii modernizare și reabilitare integrală, ateliere- Liceul Tehnologic Gheorghe Șincai” cod MySMIS 124050, finanțat prin Programul Operațional Regional (POR) 2014-2020, Axa prioritară 4- Sprijinirea dezvoltarii urbane durabile, Prioritatea de investitii 4.4-Investitiile in educatie si formare, inclusiv in formare profesionala, pentru dobandirea de competente si invatare pe tot parcursul vietii prin dezvoltarea infrastructurilor de educatie si formare, Obiectivul specific 4.5 - Creșterea calității infrastructurii educationale relevante pentru piata fortei de munca, s-a semnat Ctr de finanţ nr 5002/20.12.2019. Durata contractului: 31.07.2021. Consultantul va asigura asistența de specialitate, până la aprobarea finală a documentațiilor de rambursare de către AM POR și va răspunde oricăror solicitări din partea beneficiarului pe perioada valabilității contractului de prestări servicii. În situația în care, din diverse motive durata contractului de finanțare va fi prelungită, durata contractului de consultanță în domeniul managementului execuției investiției se prelungește cu perioada aferentă fără implicarea unor costuri suplimentare pentru beneficiar. Va solicitam sa deliberati in SICAP si sa prezentati totodata oferta dvs. tehnica si financiara ferma, detaliata conform caietului de sarcini, formularelor , documente atasate prezentei notificari la adresele de email: licitatie@tirgumures.ro, marketing@tirgumures.ro.
- Număr anunț
- DA25857589
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.000 RON
- Valoare atribuită
- 118.000 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.