Atribuită Cumpărare directă

1 BROASCA USA 42.5/90/20 6420336196491 BUC 6,000 2 CABLU MCCG 3X2.5MM 0000000057073 ML 8,000 3 CABLU MCCG 3X2.5MM 0000000057073 ML 22,000 4 STECHER CAUCIUC IP44 - 3414971647817 BUC 1,000 LG050342 5 CUPLA NEAGRA LEGRAND 050343 3414971479968 BUC 1,000 6 OVIVO PRIZA DUBLA PT 8699310539014 BUC 6,000 EL0044363 7 PRIZA PT CU CAPAC OVIVO 8699310541383 BUC 4,000 8 PRIZA PT OVIVO 8699310538864 BUC 2,000 9 BATERIE ROBINET APA 5948977015564 BUC 1,000 RECE-GAT LEBADA Q-16 SANQ 10 BATERIE ROBINET APA 5948977015564 BUC 3,000 RECE-GAT LEBADA Q-16 SANQ 11 RACORD FLEXIBIL BAT WBS26 5901095615603 BUC 10,000

Număr anunț
DA25859005
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bals (CUI 17126497)
Furnizor / câștigător
TRIALTERN SRL (CUI 28863524)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.909,66 RON
Valoare atribuită
3.909,66 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.909,66 RON

din 3.909,66 RON estimat