Atribuită
Cumpărare directă
10 abonamente date mobile (Card cu modem): Trafic de date inclus (trafic national de date la viteza 4G): Nelimitat Tarif/abonament: 1.5 euro/luna, Total 15 euro Total general 15 euro/luna x 24 luni = 360 euro Total lei: 1742.94 lei (curs BNR 1 euro = 4.8415 lei) Preturile nu includ TVA Suma 1742.94 lei
- Număr anunț
- DA25835756
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.742,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.742,94 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.