Atribuită Cumpărare directă

Trusa medicala de prim ajutor fixa Trusa medicala este destinata dotarii posturilor de prim ajutor fixe Cutia si continutul sunt conforme cu Ordinul Ministrului Sanatatii 427/14.06.2002 si ordinului comun al Ministrului Muncii Nr. 508/20.11.2002 si al Ministrului Sanatatii Nr.933/25.11.2002 si sunt certificate de Ministerul Sanatatii Publice cu certificatul Ro/S-042-088/2007. Trusele sanitare sunt insotite de accesorii de prindere pe perete (suruburi si dibluri) sau introduse intr-o husa cu mâner pentru a putea fi transportate la locul eventualelor accidente.

Număr anunț
DA25843864
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat