Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din catalog

Număr anunț
DA25857692
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR OLT (CUI 17115528)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,20 RON
Valoare atribuită
139,20 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,20 RON

din 139,20 RON estimat