Atribuită Cumpărare directă

1.Motocositoare STIHL FS 360 C-EM:Capacitate cilindrică cm3 37,7 Putere kW/CP 1,7/2,3 Greutate kg 1) 8,5 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 2) 99 Nivel putere acustică dB(A) 2) 112 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 2) 110 Nivel putere acustică with plastic tool dB(A) 2) 109 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 3) 2,5 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 3) 2 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 2) 98 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 3) 2,2 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 3) 2,2 Lungime totală cm 4) 179 Diametru tăiere mm 480 Volum rezervor l 0,75 Viteza la putere maximă Um 8.500: 1 buc. 2.Piulita cu guler, hexagonala, pt motocoasele Stihl.: 6 buc.

Număr anunț
DA25827961
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
16000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.119,54 RON
Valoare atribuită
3.119,54 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.119,54 RON

din 3.119,54 RON estimat