Atribuită
Cumpărare directă
Tensiometru pentru brat, cu manseta. (baterii incluse) Acest dispozitiv este destinat pentru masurarea neinvaziva a tensiunii arteriale sistolice, diastolice si a pulsului unei persoane folosind metoda oscilometrica. Acest dispozitiv nu trebuie utilizat la nou-nascuti si copii. Dispozitivul este conceput pentru utilizare la domiciliu si utilizare clinica. Toate valorile pot fi citite de pe un AFISAJ LCD. Masuratoarea se poate realiza doar la persoane adulte. Caracteristici: •Dimensiune: 15.5x11x7 CM ( L x l x I) •Greutate: 405g •Oprire automata in stand-by dupa 1 minut. •Acuratete: ±3 mmHg (±0.4 KPa) •Display: LCD ( cristale lichide) : 84.1 x55.1mm •Sursa de alimentare: adaptor AC •Are functia de memorie automata ce inregistreaza ultimele 120 de masuratori in patru grupe de urmarire •Calculeaza automat media ultimelor 3 masuratori •Detecteaza si avertizeaza automat utilizatorul atunci cand ritmul cardiac este fie de 25%, mai repede sau mai lent decat ritmul mediu detectat in timpul procesului de masurare •Garantie: 2 ani
- Număr anunț
- DA25832489
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33123100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470 RON
- Valoare atribuită
- 1.470 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.