Atribuită Cumpărare directă

Hota microbiologica cu flux laminar vertical de clasa II A2 - dimensiuni exterioare: maxim 700/650/1300 mm - greutate maxima = 200 kg - lampa UV pentru sterilizare - deschidere de lucru minim 350 mm - furnizorul trebuie sa asigure transpotul si punerea pe pozitie a hotei in laborator (la sediul Institutului de Virusologie Ștefan S.Nicolau, din: Șos.Mihai Bravu nr.285, etaj 2) Produsul livrat va fi însoţit în mod obligatoriu de urmatoarele documentele : - avizul de expeditie/Nota de livrare/Proces Verbal de predare-primire, cu mentionarea explicita a denumirii produsului livrat si a componentelor sale, modelul, codul, firma producatoare. - certificate de calitate, conformitate pentru produsul livrat - declaratia de conformitate prin care furnizorul certifica faptul ca produsele achizionate sunt in conformitate din punct de vedere tehnologic cu cel prevazut in oferta depusa; - certificat de garantie pentru produsul livrat; - instructiuni de utilizare si conditiile impuse de producator pentru pastrarea in bune conditii a produsului, in limba romana si engleza, in cate 1 exemplar.

Număr anunț
DA25840528
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.158 RON
Valoare atribuită
15.158 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.158 RON

din 15.158 RON estimat