Atribuită Cumpărare directă

RESPIRO XPS 5MM VERDE 6MP/PAC gradinita barcanesti

Număr anunț
DA25842440
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
19521200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,02 RON
Valoare atribuită
409,02 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,02 RON

din 409,02 RON estimat