Atribuită
Cumpărare directă
Calitatea carcasei IP54 Clasa de protectie II Consum electric [W] 12 W Cursa [mm] 10 mm Descriere AMV 33 230V 3s/mm 10mm 450N Feedback de pozitie nu - potentiometru necesar Forta de inchidere [N] 450 N Frecventa [Hz] 50/60 Functie de siguranta 1 Interval tensiune alimentare [V] c.a. 230 V Operare manuala Da Temperatura ambianta [°C] [Max] 55 °C Temperatura ambianta [°C] [Min] 0 °C Temperatura de depozitare [˚C] [Max] 70 °C Temperatura de depozitare [˚C] [Min] -40 °C Timpul de rotatie [s] 0 s Tip AMV 33 Tip de semnal de comanda In 3 puncte Tip de servomotor Electric Tipul vitezei Rapid Viteza servomotor [s/mm] 3 s/mm Calitatea carcasei IP54 Clasa de protectie II Consum electric [W] 2W Cursa [mm] 20 mm Descriere AMV 435 230V 7,5-15s/mm 20mm 400N Feedback de pozitie nu - potentiometru necesar Forta de inchidere [N] 400N Frecventa [Hz] 50/60 Interval tensiune alimentare [V] c.a. 230 V Operare manuală Da Temperatura ambianta [°C] [Max] 55 °C Temperatura ambianta [°C] [Min] 0 °C Temperatura de depozitare [˚C] [Max] 70 °C Temperatura de depozitare [˚C] [Min] -40 °C Tip AMV 435 Tip de semnal de comanda In 3 puncte Tip de servomotor Electric Tipul vitezei Standard Viteză servomotor [s/mm] 8 s/mm
- Număr anunț
- DA25856928
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
- Cod CPV
- 42132110-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.746,09 RON
- Valoare atribuită
- 2.746,09 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.