Atribuită Cumpărare directă

Aspacardin 39mg/12mg x 30 cpr.

Număr anunț
DA25841010
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,06 RON
Valoare atribuită
111,06 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,06 RON

din 111,06 RON estimat