Atribuită
Cumpărare directă
Kit VTM (Mediu transport viral) pentru recoltare si transport probe virale inclusiv Coronavirus (SARS-CoV-2 / Covid-19) 1 kit (set) contine: 1 x tub de 10ml cu 3ml VTM (Mediu transport viral); 1 x tampon steril pentru exsudat; 1 x punga de transport BIOHAZARD Marcaj CE IVD 1 cutie = 50 kituri (seturi) VTM Produs insotit de certificat de calitate si conformitate , aviz MS, INSTRUCTIUNI UTILIZARE
- Număr anunț
- DA25831467
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.