Atribuită Cumpărare directă

Sistem de baschet format din: - stalp metalic; - panou propriu-zis din gem acrilic (plexiglass) , cu dimensiunile de 180cm*105c, prevazut cu protectie perimetrala in treimea inferioara; - inel metalic plasat la inaltimea oficiala (3,05m)

Număr anunț
DA25841767
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
Furnizor / câștigător
LES CONNAISSEURS SRL (CUI 36527029)
Cod CPV
37452210-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat