Atribuită
Cumpărare directă
Refil cartuse CE505X , CE285A , Q2612A , CF283A , Q5949A , CRG728 , CE505A , CRG725, CB435A , CB436A Cartus toner Canon CRG 737 compatibil Cartus Samsung MLT-D1052 ( ML1910 ) compatibil Cartus toner HP CF410X BK Compatibil MOUSE USB CU FIR. TINE LOC SI DE COMANDA.
- Număr anunț
- DA25863291
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,05 RON
- Valoare atribuită
- 952,05 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.