Atribuită
Cumpărare directă
MOTOCOASA STIHL FS56-SDEE TARGOVISTE, conform anunt ADV 1152029/12.06.2020.Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. Targoviste, Str. Aleea SINAIA , Nr. 58, pe baza de COMANDA. Facturarea se va face conform datelor de identificare ale cumparatorului mentionate in COMANDA. Termen de livrare maxim 5 zile lucratoare de la primirea COMENZII. Plata cu OP la 30 zile de la receptia cantitativa si calitativa a marfii la SDEE Targoviste, urmare facturii primite de la furnizor(marfa va fi insotita de certificat de garantie, declarati de conformitate).
- Număr anunț
- DA25836739
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42652000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985 RON
- Valoare atribuită
- 985 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.