Atribuită Cumpărare directă

acc200mg pl x20 pl/2ct-27.52ron/buc acid acetilsalicilic 500mg x30 cpr/3ct-5.50ron/buc aeriusx10 cp/2ct-6.67ron/buc aflamil100mgx20cp/6ct-9.25ron/buc alanerv 20 cps/1ct-44.04ron/ct algocalmin 1g/2mlx5fiole/2ct-5.93ron/ct algocalmin 500mgx20cpr/4ct-8.27ron/ct alle gel 45 gr/2tub-24,77ron/ct amoxiklav 1000mgx14 cpr/3ct-13.01ron/ct antinevralgic forte x20 cpr/3ct-16.51ron/ct arcoxia 90mg x14 cpr/4ct-30.90ron/ct aspirin plus C 400mg/240mgx20cp eff/3ct-34.40ron/ct aulin100mgx10cp/3ct-5.83ron/ct azitrox500mgx3 cp/5ct-14.74ron/ct baneocin pulbere 10gr/1buc-22.94ron/ct betadine 100mg/ml sol cut 30ml/3buc-22.02ron/ct biorinil spray nasal/2buc-25.93ron/ct bromhexin 8 mg x20 cpr/2ct-6.88ron/ct claritine 10mg x10cpr/2ct-22.02ron/ct clorzoxazona 250mgx20cp/8ct-4.44ron/ct colagen si acid hialuronic x30 cps/1ct-18.35ron/ct colagen si acid hialuronic fortex30 cpr/1ct-29.36ron/ct coldrex maxgrip lemon x10 pl/2ct-20.18ron/ct colebil x20 dj/3ct-13.76ron/ct decasept x24 cpr/4ct-8.26ron/ct deep heat rub crema 67gr/3tub-32.11ron/ct dicarbocalm x30 cpr/3ct-18.35ron/ct diclofenac gel 50gr/5tub-5.05ron/ct emetostop 30mgx10 cp/2ct-3.59ron/ct ercefuryl 200mg x28 cps/2ct-11.32ron/ct espumisan 40mgx50cps/2ct-35.32ron/ct extraveral 80/20mgx20cp/2ct-6.80ron/ct fenilbutazona crema 40gr/5tub-10.1ron/tub fenistil gel 30gr/2tub-23.85ron/tub fervexadulti x8 pl/3ct-17.89ron/ct gluconat de calciu x5 fiole10ml/1ct-15.94ron/ct imodium 2mg x6 cpr orodispersabile/2ct-22.94ron imodium 2mg x6 cps/5ct-15.60ron kanamicin

Număr anunț
DA25833018
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
MAGIC FARM SRL (CUI 9112911)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.936,20 RON
Valoare atribuită
2.936,20 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.936,20 RON

din 2.936,20 RON estimat