Atribuită Cumpărare directă

DIFERENTA LA PACHET CF FACT.NR13634302/24.06.2020

Număr anunț
DA25865372
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI 1909840)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,86 RON
Valoare atribuită
337,86 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,86 RON

din 337,86 RON estimat