Atribuită Cumpărare directă

24 buc bec economic 32W

Număr anunț
DA25846272
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,84 RON
Valoare atribuită
705,84 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
27.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,84 RON

din 705,84 RON estimat