Atribuită Cumpărare directă

Reparații glafuri în sediul Primăriei : Demontat și montat glafuri din aluminiu cu silicon – 240 mp Demontat și montat sticlă termopan la ferestre – 489 mp Reparații de glafuri în jurul tocurilor la ferestre – 1390 mp

Număr anunț
DA25867659
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
GERMA RAPID CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35595955)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.848,40 RON
Valoare atribuită
9.848,40 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.848,40 RON

din 9.848,40 RON estimat