Atribuită Cumpărare directă

7002240 - Centrifuga JP Selecta Cencom II, 4000 RPM Centrifuga JP Selecta Cencom II pentru uz general Pentru uz general si didactic. Carcasa exterioara este confectionata din ABS si este dotata cu un capac transparent din policarbonat, care permite utilizatorului sa vada in interiorul centrifugei in timpul procesului de centrifugare.Turatia se poate modifica din 500 in 500 de rotatii pe minut Panoul de control Afisaj digital al vitezei de rotatie si a duratei de timp Buton de Start / Stop Buton pentru selectarea vitezei / timpului Butoane pentru cresterea / descrestera valorii curente Producator JP Selecta Tip centrifuga De laborator Racire Nu Tip rotor Unghiular Turatie 4000 RPM RCF maxim 1760xg Volum 6*15 ml Cronometru 1-60 minute Alimentare 220V, 50 Hz Greutate 4.5 kg Dimensiuni exterioare (L*l*h) 80 W Garantie 12 luni Cod produs 7002240

Număr anunț
DA25844287
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42931000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877,47 RON
Valoare atribuită
1.877,47 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.877,47 RON

din 1.877,47 RON estimat