Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine 51 licente Microsoft 365 Apps si Windows 10 Education Upgrade. (mai exact contine 51 unitati KW5-00359 WINEDUperDVC ALNG UpgrdSAPk OLV E 1Y Acdmc Ent si 51 unitati S3Y-00001 O365ProPlusOpenFaculty ShrdSvr ALNG SubsVL OLV E 1Mth Acdmc AP).
- Număr anunț
- DA25846096
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA (CUI 4681800)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 72268000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.767,07 RON
- Valoare atribuită
- 11.767,07 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.