Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 500 G DEZINFECTANT MAINI CU POMPITA

Număr anunț
DA25841650
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI 15743526)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,99 RON
Valoare atribuită
204,99 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,99 RON

din 204,99 RON estimat