Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala de unica folosinta 3 straturi 3 pliuri, cu lamela metalica 50 buc/cutie , Produsul se livreaza cu DECLARATIE DE CONFORMITATE SI CERTIFICAT DE GARANTIE .Pt produsul comercializat se aplica : DIRECTIVE GENERALE APLICABILE: Directiva privind dispozitivele medicale: DIRECTIVA CONSILIULUI NR 93/42/EEC din 14 iunie 1993, privind dispozitivele medicale ( MDD93/42/EEC) , cu modificarile aduse prin directiva Consiliului MDD nr 2007/47/ ec. Standarde: Standarde specifice ( publicate in Jurnalul Oficial AL comunitatii europene) aplicabile acestui produs sunt : EN13485: 2016

Număr anunț
DA25841427
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.280 RON
Valoare atribuită
3.280 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.280 RON

din 3.280 RON estimat