Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de reconditionare placa alimentare bloc condensatori aparat RX Polymobil Plus Prezenta tine loc de comanda.

Număr anunț
DA25852365
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
Cod CPV
50421200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.961 RON
Valoare atribuită
1.961 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.961 RON

din 1.961 RON estimat