Atribuită
Cumpărare directă
CONF. COMANDA placuta de frana dacia logan 1,2 - or - 14 seturi, bobina aprindere pt dacia logan 1,2 or - 1 buc , filtru ulei dacia logan or - 40 buc , saboti frana dacia logan or -5 seturi, filtru ulei vw polo 1,2 5 buc , filtru aer vw polo 1,2 - 5 buc.
- Număr anunț
- DA25856535
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.327 RON
- Valoare atribuită
- 2.327 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.