Atribuită Cumpărare directă

BURETI VASE 100 buc x 0.65=65.00 LAVETE USCATE SET 160X2.80=448.00 HARTIE ZZ ALBA 200 BUC X3.00=600.00 REZERVA MOP 50 BUC X3.28=164.00 GALEATA CU STORCATOR 12L 5 BUCX14.00=70.00 COADA LEMN 50 BUC x1.83 LEI/BUC =91.50 Ref.nr 11392/25.06.2020

Număr anunț
DA25874338
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.438,50 RON
Valoare atribuită
1.438,50 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.438,50 RON

din 1.438,50 RON estimat