Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de pulverizare aeriana pentru insectele de disconfort. Pretul pe hectar (7- 10 litri/hectar) si include substanta. (60-110 ml solutie/hectar)

Număr anunț
DA25875164
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
AERO GETIC SRL (CUI 17950188)
Cod CPV
60441000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.998 RON
Valoare atribuită
41.998 RON
Data publicării
30.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.998 RON

din 41.998 RON estimat