Atribuită
Cumpărare directă
Tamplarie din aluminiu cu geam antiefractie profilco PR 63 Culoare alba Toc rotund inalt 50/63.2/51 Maner inox usa exterior –interior 800 mm -2 buc Feronerie inactive 2.1 broasca cu gheare Geam antiefractie 3.1.3 clar +lowe + argon 24mm Broasca limba cu inchidere din cheie Culoare aluminiu alb Usa prevazuta cu 6 balamale 3D Usa prevazuta cu amortizor Prag usa din aluminiu Securitate la incendiu –clasa C Incarcare la vant –clasa C3 Permeabilitate de aer –clasa 3 Indice de izolare fonica la zgomot-minim 35Db Feroneria are urmatoarele caracteristici-rezistenta la deschideri-inchideri -15000 cicluri ,conform SREN 12400-REGLABILA , INCHIDEREA USII SE VA FACE IN 3 PUNCTE. Tamplarie din aluminiu cu geam antiefractie profilco PR 63 Culoare alba Toc rotund inalt 50/63.2/51 Maner inox usa exterior –interior 800 mm -2 buc Feronerie inactive 2.1 broasca cu gheare Geam antiefractie 3.1.3 clar +lowe + argon 24mm Broasca limba cu inchidere din cheie Culoare aluminiu alb Usa prevazuta cu 6 balamale 3D Usa prevazuta cu amortizor Prag usa din aluminiu Securitate la incendiu –clasa C Incarcare la vant –clasa C3 Permeabilitate de aer –clasa 3 Indice de izolare fonica la zgomot-minim 35Db Feroneria are urmatoarele caracteristici-rezistenta la deschideri-inchideri -15000 cicluri ,conform SREN 12400-REGLABILA , INCHIDEREA USII SE VA FACE IN 3 PUNCTE Garantia oferita este de 2 ani de la receptionarea produselor Dimensiunile aproximative ale usii sunt 4300mm x 3100 m Garantia oferita este de 2 ani de
- Număr anunț
- DA25875716
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
- Furnizor / câștigător
- CRICALNIC SRL (CUI 25429181)
- Cod CPV
- 45421130-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.824 RON
- Valoare atribuită
- 8.824 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.