Atribuită Cumpărare directă

JPR-8359 PALET POMPA RACIRE (ROTOR). Rotor pentru pompa apa de mare motor DOOSAN 4V158TIH. In cazul în care furnizorul nu reuseste sa-si îndeplineasca obligatiile asumate prin comanda, atunci achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, pâna la îndeplinirea efectiva a obligatiilor. Penalitatile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligatiile conform termenului de furnizare convenit. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat. În cazul în care achizitorul nu îsi onoreaza obligatiile de plata în termenul convenit, furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi val debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA25849467
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
Cod CPV
34312000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.913,88 RON
Valoare atribuită
1.913,88 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.913,88 RON

din 1.913,88 RON estimat