Atribuită
Cumpărare directă
Urmarire grad de indeplinire a activitatilor conform graficului de activitati al proiectului, informare in scris a beneficiarului cu privire la orice intarziere in derularea proiectului si propunere de remediere si readucere a graficului activitatilor in parametrii initiali; Monitorizare din punct de vedere cantitativ si calitativ a proiectului cu respectarea si incadrarea in bugetul proiectului si in graficul de activitati al acestuia; Monitorizare activitate prestatori implicati in proiect, asigurare incadrare in pretul contractului si respectare a obligatiilor contractuale; Urmarire termene de livrare a rezultatelor proiectului, a documentelor oficiale si de efectuare a platilor; Gestionare eventuale modificari, situatii neprevazute; Elaborarea notificărilor și a actelor adiționale, în funcție de situațiile ce intervin pe perioada de implementare a proiectului; Elaborare documente in conformitate cu cerintele finantatorului; Elaborare rapoarte de progres in conformitate cu cerintele finantatorului; Consultanta si asistenta in elaborarea cererilor de plata/cereri de rambursare in conformitate cu cerintele finantatorului; Participare la vizitele in teren pentru verificari tehnice efectuate de ADR pe parcursul implementarii proiectului Conform caiet de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA25877500
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.