Atribuită Cumpărare directă

Montaj simplu și foarte rapid, nu necesită scule de sertizare sau alte echipamente. Conector: RJ45 (8P8C) Tată Fixare pe cablu: Compresie Fixare pe conductor: Compresie Utilizare: Cablu UTP UTP cat. 6 Material: PVC Caracteristici principale: Montaj foarte simplu şi foarte rapid, nu necesită unelte Greutate: 0.004 ;kg Dimensiuni: 53 ; x 15 ; x 15 ;mm Garanţie: 2 ani Vedere interioară a conectorului: ; După poziționarea firelor trebuie doar să închideţi clema: ; ;

Număr anunț
DA25840045
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
31224000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,60 RON
Valoare atribuită
134,60 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,60 RON

din 134,60 RON estimat