Atribuită
Cumpărare directă
Hartie format A4, dim.210x297mm, culoare albă, gramaj 80g/mp, rezistentă la rupere, satisface cerinţele imprimării faţă/verso pentru imprimare/ copiere de mare viteză, pentru imprimante laser/inkjet şi copiatoare, suprafaţă netedă cu structură uniformă, fără cute, încreţituri sau alte defecte, ambalare: 500 coli/top, cu etichetă care conţine denumirea firmei producătoare, a produsului, nr coli/top, gramaj/mp.
- Număr anunț
- DA25875955
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010 RON
- Valoare atribuită
- 2.010 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.