Atribuită
Cumpărare directă
Carucior/ vitrina calda tip Bain marie pentru mentinerea calda a preparatelor servite la micul dejun dimensiuni externe: 1110 x 900 x 1260 mm si structura din lemn vitrina acestuia este din plexiglass iar drumul tavilor este rabatabil capacitate 3 GN 1/1 cu h 150 mm temperatura de lucru: +30….+90 grade C putere rezistente 2000 W
- Număr anunț
- DA25869109
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250 RON
- Valoare atribuită
- 5.250 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.