Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de spalatorie auto: interior, exterior si motor pentru autovehiculele ce apartin Primariei Municipiului Craiova, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 37292/1/17.06.2020 si modelului de contract atasat. Se va incheia un contract de achizitie publica de servicii cu durata pana la 31.12.2020, cu posibiltatea de prelungire a duratei contractului cu maxim 4 luni calendaristice in anul 2021 (ianuarie- aprilie 2021) si suplimentarea corespunzatoare a cantitatii de servicii deja achizitionate cu maxim 57,14%, conditionat de fondurile bugetare alocate cu aceasta destinatie.
- Număr anunț
- DA25873622
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA SRL (CUI 20996630)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.230,32 RON
- Valoare atribuită
- 8.230,32 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.