Atribuită Cumpărare directă

FISA SSM = 50 BUC X1,26= 63, FISA PSI = 50 BUX 1,26= 63 , HARTIE A4= 50 BUC X 14.29=714.50, PRELUNGITOR PRIZA 5P = 3 BUC X57.98=173.94 TOTAL=3030.06

Număr anunț
DA25869743
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI 15343414)
Cod CPV
30120000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,44 RON
Valoare atribuită
1.014,44 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,44 RON

din 1.014,44 RON estimat