Atribuită Cumpărare directă

Saratele chimen / cascaval 120g MIKO

Număr anunț
DA25873344
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI 8840453)
Cod CPV
15810000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,40 RON
Valoare atribuită
838,40 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,40 RON

din 838,40 RON estimat