Atribuită Cumpărare directă

1 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN DEZINFECTANT 300ML 9786068911097 BUC 8.00 20.65 0.00 165.20 2 Dezinfectant universal multisuprafete grapefruit 500 ml Sanytol SL312066 BUC 8.00 10.50 0.00 84.00 3 Dezinfectant 750 ml Domestos original 32086 BUC 6.00 6.90 0.00 41.40 4 Clor inalbitor 4l Rivex 11002 BUC 4.00 12.94 0.00 51.76 5 Sapun lichid HN-Techno albastru 4l Sano 004993 BUC 2.00 18.80 0.00 37.60 6 BURETE VASE JUMBO 3/SET HORECA HOR-9147 HOR-3248P SET 4.00 1.45 0.00 5.80 7 Detergent cuptor si aragaz 750ml Sano Forte Plus 23405 BUC 2.00 12.50 0.00 25.00 8 Detergent rufe 20 kg automat Ozon Dero 33548 BUC 1.00 94.00 0.00 94.00 9 Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ PROSOPZBAX BAX 1.00 62.00 0.00 62.00 10 Hartie igienica 2 straturi 40/set Primera PEPI SET 1.00 17.90 0.00 17.90 11 Dezinfectant Beactive 02 RTU Public 4 litri 20129 BD 4.00 56.00 0.00 224.00

Număr anunț
DA25873275
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
808,66 RON
Valoare atribuită
808,66 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

808,66 RON

din 808,66 RON estimat