Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: MASA INSTRUMENTAR MAYO 80/50 CM, INTEGRAL INOX - structura metalica realizata din otel inoxidabil; - prevazuta cu un blat din otel inoxidabil, reglabil pe inaltime; - dimensiuni:blat superior 80*50 iar inaltime reglabila intre 70-120 (sau in functie de preferintele clientului) - masa este mobila fiind prevazuta cu roti pivotante cu bandou de cauciuc, cu Ø50mm din care 2 cu sistem de blocare; - aspect luciu oglinda;
- Număr anunț
- DA25853350
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.