Atribuită Cumpărare directă

1.role prosop-2x7.56lei/set=15.12lei;2.saci 120l-6x5.04lei/set]=30.24lei;3.savex manual-12x2.95lei/buc=35.4lei;4.clor2l-6x5.89lei/buc=35.34lei;5.sano forte-3x14.29lei/buc=42.87lei;6.bureti vase-6x3.36lei/set=20.16lei;7.spark-3x9.24lei/buc=27.72lei;8.faras-6x2.52lei/buc=15.12lei;9.matura-5x9.25lei/buc=46.25lei;10.cozi lemn-5x2.52lei/buc=12.6lei;11.sapun lichid 1l-2x8.40lei/buc=16.8lei;12.accesorii udat-5x5.04lei/set=25.20lei;13.detergent geam-5x5.88lei/buc=29.04lei;14.rezerva mop-5x5.04lei/buc=25.20lei;15.solutie universala-3x14.28lei/buc=42.84lei;

Număr anunț
DA25873677
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
Furnizor / câștigător
TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,26 RON
Valoare atribuită
420,26 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,26 RON

din 420,26 RON estimat