Atribuită Cumpărare directă

Role cearceaf hartie 60cmX80m Caracteristici: - sunt confectionate din celuloza pura, gofrata - 2 straturi de hartie foarte bine prinse intre ele prin sistemul point-to-point - au perfor pentru a facilita ruperea lor - culoare: alba - dimensiuni: latime 60 cm, lungime 80 m - import Italia, de o calitate foarte buna. Domeniile de utilizare: - clinici si cabinete medicale, ginecologie, - saloane de masaj - saloane de cosmetica si infrumusetare

Număr anunț
DA25852283
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,20 RON
Valoare atribuită
415,20 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,20 RON

din 415,20 RON estimat