Atribuită
Cumpărare directă
Procesor DUAL pentru monitorizare; Sistem de prindere compatibil cu toate modelele de stativ perfuzie; Tastatura numerica; SPECIFICATII TEHNICE Debit: 0.1ml/h – 1500ml/h Bolus: 200ml/h – 1000ml/h Viteza de curatare: 5 ~ 1000ml/h, ajustabila Reglare debit (ml/h): 0.1ml/h, daca valoare este mai mare de 100ml/h, atunci se regleaza 1ml/h Mod perfuzare: Ritm, drop, durata Valori KVO: 1ml/h-5ml/h (ajustabil, cand rata de perfuzare este mai mica decat vloare KVO, mentine automat rata KVO) Volum acumulat: 0- 9999.9ml Rata infuzie: drop/h, ml/h, timp/volum Detector bule de aer : sistem ultrasonic Precizie: Plus/minus 5% Mod operare: Mod ritm, mod durata Capacitate stocare: 1500 slot Clasificare protectie apa: IPX4 Alarme: depasirea timpului setat, nu se poate seta calibrarea, ocluzie, bula de aer, usa deschisa, operatiune finalizata, finalizare KVO, anomalie aparuta la senzorul drop, alimentare intrerupta, baterie descarcata, voltaj scazut la alimentare, eroare sistem Alimentare: Directa: 220V, 50/60Hz : Baterie: 12V, 2300mAH, functionare 8 ore setat la 25mL/h Greutate: 1.8kg Dimensiuni: 13x13x21.5c
- Număr anunț
- DA25873068
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33194000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.880 RON
- Valoare atribuită
- 5.880 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.