Atribuită Cumpărare directă

BANDA SEMNALIZARE SI DELIMITARE 3X12.61 BUTUC JAZZ 26+10+26=62MM AU 3CHEI NORMALE 2X21.01 CARBUNI 5 1X4.2 LACAT ETS 50MM 675936 2X6.72 LAC PROTECTOR EXTRA 3IN1 CIRES 0.75L 1X26.89 TIJA FILETATA M14 3X11.76 PIULITA M14 15X0.42 VOPSEA IDEEA BRUN 0.75L 1X15.97 CHEIE COMBINATA 22MM IUS 1X21.01 BUTUC YALA BOF 5 CHEI 2X30.25 COPEX 20MM BRICI 6X0.76

Număr anunț
DA25864435
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat