Atribuită Cumpărare directă

1 AZOTAT DE NICHEL HEXAHIDRAT Nickel(II) nitrate hexahydrate Purum p.a., crystallized, ≥97.0% , 72253-250G, Honeywell 2.00 g RON 257.60 2 ACID CLORHIDRIC Hydrochloric acid Puriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., fuming, ≥37%, APHA: ≤10, 30721-1L, Honeywell 2.00 kg RON 29.66 3 NITRIC ACID 65% Nitric acid Puriss. p.a., Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., for determinations with dithizone, ≥65%, 30709-1L, Honeywell 2.00 buc RON 52.77 4 SULFURIC ACID 95.0-98.0% Sulfuric acid Puriss. p.a., for determination of Hg, ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., 95.0-97.0%, 30743-1L, Honeywell 2.00 l RON 41.38 5 ETHYLENE GLYCOL 99.7% Ethylene glycol ≥99.7%, AnalaR NORMAPUR® analytical reagent, Supplier: VWR Chemicals, 24041.297 1.00 l RON 77.93 6 IRON(III) CHLORIDE ANHYDROUS Iron(III) chloride, anhydrous, GPR RECTAPUR®, Assay Min. 98,5%, Supplier: VWR Chemicals, 24216.268 1.00 g RON 71.06 7 IRON(II) ACETATE Iron(II) acetate ≥95%, Supplier: Acros Organics, ACRO305370100 1.00 g RON 535.93

Număr anunț
DA25857066
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.447,74 RON
Valoare atribuită
1.447,74 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447,74 RON

din 1.447,74 RON estimat