Atribuită
Cumpărare directă
PACHET accesorii IT – 9 articole: 10 buc. USB-uri metalice 16GB, 10 buc. USB-uri metalice 32GB, 10 buc. USB-uri metalice 64GB, 4 buc. HDD 4TB extern, 2 buc. tastaturi: interfață tastatură USB, cu fir; 1 buc. card memorie 256 GB, 2 buc. mouse wireless, 6 buc. mouse optic cu fir, 200 buc. CD-uri 700MB,potrivit formularului de oferta tehinica si financiara transmis de dvs si inregistrat la registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 13.739/18.06.2020. Operatorii economici care se află în situații potenţial generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25833902
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.459 RON
- Valoare atribuită
- 3.459 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.