Atribuită
Cumpărare directă
Ulei Triax Agra Plus ESP 15W40 18.9L - 1bc, 313.4500lei; Ulei T140 3l - 2bc, 25.2100lei; Ulei H46 3l - 6bc, 20.1683lei; Vaselina UM185Li3 4Kg - 1bc, 57.1400lei; Furtun Gresat Tf 3 Imp. - 1bc, 16.3900lei; Cap Gresor Imp. - 1bc, 7.8200lei; Antigel Concentrat 1 Kg. ALBASTRU G11 - 1bc, 5.8800lei; Ulei H46 20l - 2bc, 113.4400lei; Curea 1500x10x8 - 3bc, 32.7733lei; Ax Priza 38.42.150 - 1bc, 239.7500lei; Vesta Reflex 9194 Portocalie 5B47 - 10bc, 8.8240lei; Burghiu Metal Hss Cobalt 5mm YT-4050 - 5bc, 5.7980lei; Burghiu Metal Hss Cobalt 5 mm - 2bc, 5.8800lei; Ulei Mobil S 15W40 5L - 1bc, 115.1300lei; Camera Aer 11.5/80-15.3 TR15 KABAT - 1bc, 68.9100lei; Set Varfuri Ro-10700 - 1bc, 20.7600lei; Spuma Poliuretan Bison 300ml - 1bc, 12.6100lei; Regulator Sarcina 60600 - 1bc, 247.9000lei; Furtun Pres.L4200 -1bc, 72.2700lei; Ulei H46 10l - 1bc, 57.1400lei; Cil.Fr.2rbb5 Mic - 1bc, 154.7800lei; Camera Aer 13.6/14.9-24 TR218A KABAT - 1bc, 133.6100lei; Lama Cositoare Rk-2 9782541.3 - 25bc, 2.1008lei; Lubrifiant Multifunctional WD-40 450ml 30237 Smart - 1bc, 24.8700lei; Supapa 3161035-3161038 Imp - 1bc, 41.1800lei; Chinga 5t 10m - 2bc, 52.1000lei; Inel Alezaj 55 - 2bc, 1.7650lei; Inel Arbore 30 - 2bc, 0.8400lei; Rulment 6006 Fag - 1bc, 16.6400lei; Electrozi Fonta 3.25x300 - 3bc, 5.9667lei; Roata Manevra Remorca SPP KM-01 - 1bc, 92.0200lei; Clema Roata Manevra Remorca SPP O-01 SP - 1bc, 33.8700lei; Curea 3576x22 - 1bc, 82.3500lei;
- Număr anunț
- DA25846931
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.619,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.619,92 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.