Atribuită
Cumpărare directă
Cartus compatibil HP CF380A CF380A buc 1 HARTIE COPIATOR A4 TRANSIT 80G 500/TOP XEROX 003R94585 top 5 Cartus toner coma Q2612A Q2612A buc 2 CAPSATOR 20 COLI 24/6 MODEL EM-7 ARGINTIU/NEGRU NOKI NKEM7020 buc 3 Cartus toner compa Samsung MLT-D105L/1910 buc 1
- Număr anunț
- DA25838644
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,92 RON
- Valoare atribuită
- 574,92 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.