Atribuită Cumpărare directă

TADOR INJEKT 50MG/2ML X 5FI (DEXKETOPROFENUM) HIDROCORTIZON HF 100MG X 1FL PULB + 1FL SOLV REF.UPUI

Număr anunț
DA25820017
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33632000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat