Atribuită Cumpărare directă

Acumulator 12V, 7Ah YUASA

Număr anunț
DA25842277
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU (CUI 4323292)
Furnizor / câștigător
PC HOST COMPUTERS SRL (CUI 14602510)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,88 RON
Valoare atribuită
184,88 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,88 RON

din 184,88 RON estimat