Atribuită
Cumpărare directă
Servicii privin Studiu de oportunitate privind iniţierea procedurii de concesionare a unei parcele de teren, proprietatea domeniului public al comunei Ghimes Faget,jud.Bacau, în suprafaţă de 2.156 mp. situată în localitatea Ghimes Faget,jud.Bacau,in vederea construirii unei Gradinite si calcul taxa de redeventa teren în suprafaţă de 2.156 mp
- Număr anunț
- DA25843532
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
- Furnizor / câștigător
- ONIEVAL EXPERT STL (CUI 41261844)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.