Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta pentru autoturismul SKODA OCTAVIA SMART nr. inmatriculare CS 30 WIV din parcul auto al OCPI Caras-Severin pentru perioada 28.06.2020- 27.06.2021(12luni)

Număr anunț
DA25807938
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CARAS-SEVERIN (CUI 9706620)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,93 RON
Valoare atribuită
113,93 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,93 RON

din 113,93 RON estimat